Greita paskola

Greitos paskolos

Paskolos internetu visa para

Paskolos internetu visa para

Kiekvienas žino, kad norint gauti paskolą, reikalinga eiti į banką, pildyti daugybę popierių, įrodinėti pajamas, šeimyninę padėtį, o tada paskolą gausi arba ne. Taip sugaištama daug laiko, bet ką daryti, jei pinigų reikia greitai? Greita paskola dažnai reikalinga išspręsti netikėtai iškilusioms problemoms, kai ištinka nelaimė, liga arba susijaukia planai. Tokiu atveju, paprastai nėra laiko eiti į banką, kurio sprendimo gali tekti laukti savaites ir net mėnesius, dėl to paprasčiau pasinaudoti greito kredito paslauga. Taip skolintis palyginti paprasta, o paskolą atiduoti galima, tiesiog pervedant pinigus bankiniu pavedimu.

Kur ji suteikiama?

Greita paskola dažniausiai suteikiama ne kuriame nors banke, o specializuotose bendrovėse.  Greita paskolaLietuvoje įprastai nėra labai didelė, todėl vargu ar už ją bus galima įsigyti, pavyzdžiui,  būstą ar naują automobilį. Tokios paslaugos rizika – pakankamai didelė, dėl to bendrovės negali skolinti labai didelių sumų labai ilgam laikui. Daugumos bendrovių suteikiama greita paskolanebus didesnė, negu dešimt tūkstančių litų, o kartais net ir ne daugiau, kaip tūkstantis litų. Jos grąžinimo trukmė paprastai yra ne ilgesnė, kaip keli mėnesiai arba net kelios savaitės. Vis dėlto tokia paskola gaunama gerokai paprasčiau. Be abejo, tokios nedidelės sumos skolinamos tada, kai pageidaujama greita paskola be uzstato, nes tokios paskolos yra ypač rizikingos. Greitapaskola su uzstatugali būti ir didesnė, jos dydis paprastai priklauso nuo to, kokio dydžio yra užtatas.

Galima ir grynais

Greitapaskola, priklausomai nuo ją duodančios kredito įmonės, gali būti suteikta netgi ir grynais pinigais. Vis dėlto dažniausiai ji suteikiama, sutartus pinigus pervedant į skolininko bankinę sąskaitą. Dažnai imama greita paskola paste,užpildžius reikiamas formas ir pasirašius paskolos sutartį. Tačiau daugelis klientų galvoja, kad paprasčiausiai gaunama greita paskola internetu, ten užpildžius visas reikalaujamas formas ir  nurodžius įmonės reikalaujamus asmens duomenis, taip pat pervedus iš savo banko sąskaitos tam tikrą simbolinį mokestį (dažnai tai būna 1 centas). Tokiu būdu kredito teikėjas sužino tikslią sąskaitą, į kurią reikia pervesti sutartus pinigus ir yra užtikrintas, kad ši sąskaita teisinga ir galiojanti. Reklamuojama greita paskola smsar telefonu nereiškia, kad visus savo duomenis reikės nurodyti žodžiu – paprastai tokia paskola suteikiama, kai pageidaujantis ją gauti žmogus iš anksto užsiregistruoja įmonėje internetu ir jo duomenys kreditų bendrovei jau būna pateikti. Tada savo poreikį paskolai jis gali pranešti kreditų bendrovei ir telefonu ar trumpąja žinute, o pinigai bus nedelsiant pervesti į sąskaitą.

Užsienyje skolintis sunkiau

Greita paskola aktuali ir užsienyje esantiems tautiečiams. Dažnam užsienyje įsitvirtinti norinčiam lietuviui tik atvykus būna reikalinga greita paskola anglijoje. Vis dėlto ją gauti ne taip paprasta. Dažniausiai Anglijoje paskolas teikiančios įmonės reikalauja įrodyti mokumą ne tik įrodant, kad turi legalų darbą, bet ir dirbti ne mažiau, kaip kelis mėnesius ar pusę metų. Taigi,greita paskola ukprieinama ne kiekvienam, jei žmogus neturi legalaus darbo arba įsidarbino neseniai, skolintis teks bandyti iš pažįstamų.

Greita paskolą gali gauti beveik kiekvienas žmogus, kartais tokios paskolos suteikiamos net bedarbiams. Be abejo, nuo to, ar žmogus turi darbą, priklausys ir paskolos suma ir jos palūkanos. Taip pat reikia žinoti, kad greita paskola nuo 18 metusuteikiama ne visose kreditus teikiančiose įmonėse. Kai kuriose minimalus skolininko amžius – dvidešimt metų.Greita paskolayra pakankamai atsakingas finansinis sprendimas, dėl to nusprendus ja pasinaudoti, reikia gerai įvertinti savo būsimą biudžetą ir lėšų gavimo galimybes.

One Response to “Greita paskola”

  1. Linas says:

    Gla nebūtina visada imti paskola? Galim ir kazkaip kitaip uzsidirbti internete? As gyvenu UK ir uzsidirbu clickindamas ant ivairiu reklamu, dar rasau tekstus, amazon turi programa, kur leidzia uzsidirbt papildomai. Visada galima rasti kokia nors kitokia iseiti is susidariusios padeties. Dar neseniai pradejau naudotis transfergo paslauga refer a friend, gaunu procenta nuo draugu bei giminiu siunciamu pinigu i lietuva.

Leave a Reply