Kiekvienas gali gyventi be rūpesčių!

Kreditai internetu

Kreditai internetu

Kreditai vis sparčiau populiarėja tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Kas skatina tokį aktyvų naudojimąsi paslauga? Žinoma, kad palankios sąlygos ir nesudėtinga procedūra. Skolintis dabar gali kiekvienas. Norite prisijungti prie gyvenančių be rūpesčių? Susipažinkite ir bendradarbiaukite su sėkmingai dirbančiomis kredito bendrovėmis.

Svarbiausias kriterijus – pilnametystė

Kreditai internetu ir kitais būdais teikiami pakankamai lanksčiomis sąlygomis, dažnai jas pritaikant prie individualių kliento poreikių. Deja, egzistuoja ir keletas kriterijų, kurie būtinai taikomi kiekvienu atveju. Vienas iš tokių – potencialaus kliento amžius. Beveik visose bendrovėse suteikiami kreditai internetu nuo 18 metu, jaunesni asmenys negali skolintis, nes jie nėra visiškai atsakingi už save, priklausomi nuo tėvų ar globėjų. Labai retais atvejais 18 metų nesulaukusiam jaunuoliui duodamas kreditas, bet vis dėlto, kai kurios įmonės linkusios rizikuoti ir sudaro sutartis net su tokiais klientais.

Ar tikrai galite įsipareigoti?

Šis klausimas kyla kiekvienam skolintojui, kuris nenori rizikuoti ir pakenkti savo verslui. Kreditai internetu ilgalaikiai įsipareigojimai, todėl ir tartis turi atsakingi, racionaliai mąstantys žmonės. Paskolų įmonė, prieš skolindama būtinai išsiaiškins:

  • Ar turite darbą, nes kreditai internetu bedarbiams suteikiami šiek tiek nuosekliau aiškinantis situaciją ir atsakingai įvertinant žmogaus galimybes. Jei esate neseniai praradęs darbą, bet prieš tai ilgą laiką dirbote, būsite vertinamas palankiau. Tokiu atveju, nusprendus Jums padėti, gali būti siūlomi kreditai internetu ilgesniam laikui – kol atsistosite ant kojų ir sugebėsite jį grąžinti;
  • Ar anksčiau esate skolinęsis. Jei anksčiau turėjote sutarčių su paskolų teikėjais, bus atsižvelgiama į sandėrių sėkmingumą. Jeigu laiku nevykdėte įsipareigojimų, likote skolingi, greičiausiai kreditas Jums nebus suteiktas, bijant dar kartą rizikuoti.
  • Ar palankios finansinės perspektyvos. Įmonė būtinai išsiaiškins, kokios Jūsų ateities perspektyvos, ar Jūsų finansinė situacija turėtų gerėti, ar ne. Nuo to priklauso, kaip sėkmingai sugebėsite vykdyti sąlygas, kurios aiškiai įvardijamos, kai imamas kreditas internetu.

Ne tik skolinanti bendrovė, bet ir pats klientas turėtų iš anksto apgalvoti ar atitinka minėtus kriterijus. Tik po to derėtų kreiptis į įmones, kuriose suteikiami kreditai.

Gauk pinigus čia ir dabar

Kai ieškome finansinės pagalbos, dažniausiai tikimės greičio ir patogumo. Tai puikiai žino visos įmonės, kuriose teikiami kreditai internetu nuo 100lt iki kelių tūkstančių. Todėl jos sudaro itin palankias sąlygas kredito sutarčių sudarymui. Klientas visada gali rinktis:

  • Kaip sudaryti sutartį – internetu, telefonu, įgaliotose vietose ar atvykus į įmonės biurą. Pirmaisiais dviems būdais suteikiami kreditai internetu visa para, kad ir kur bebūtumėte. Tereikia užpildyti elektroninę sutarties formą arba kreiptis į bendrovę telefonu (skambučių ar sms žinute). Ne viena kredito bendrovė yra sudariusi galimybes įsigyti paskolas didžiuosiuose prekybos centruose, mažesnėse prekybos vietose – čia kreditai suteikiami taip pat greitai ir lengvai;
  • Įmokų dydį ir sutarties trukmę, kurie tarpusavyje tiesiogiai susiję: kuo didesnė mėnesio įmoka, tuo trumpesnė sutarties trukmė. Kuo ilgiau sudarote sutartį, tuo įprastai daugiau palūkanų sumokate. Šiuo metu kai kur siūlomi kreditai internetu be palukanu – tai išskirtinai patrauklus sutarties variantas;
  • Paskolos sumą, kuri negali viršyti paskolų teikėjo įvardyto limito. Kiekviena įmonė čia turi savo tvarką, tačiau kreditai internetu 3000 ir mažesnėmis sumomis išduodami tikrai kiekvienoje kredito bendrovėje. Dėl didesnių sumų, būtina teirautis konkrečioje įmonėje, kurioje siūlomi kreditai internetu.

Valdyti asmeninį biudžetą paprasta ir malonu, kai ištikus bėdai, visada šalia kreditai.

Comments are closed.